Winsor & Newton Designers Gouache Cadmium FREE Scarlet 903-serie 4
Artikelnummer: 0605903 OverzichtWinsor & Newton Designers Gouache – 14 ml – Cadmium-Free Scarlet (903)
De Winsor & Newton Designers Gouache in Cadmium-Free Scarlet (903) biedt de krachtige prestaties van traditionele cadmiumverf in een innovatieve, cadmiumvrije formule. Sinds de introductie in 1935 is deze serie de wereldwijde standaard voor professionals die op zoek zijn naar een superieure dekking en de kenmerkende, mat-fluweelzachte afwerking.
Belangrijkste kenmerken:
- Merk: Winsor & Newton Designers Gouache
- Kleur: Cadmium-Free Scarlet (Cadmiumvrij Scharlaken)
- Kleurcode: 903 (Serie 4)
- Inhoud: 14 ml tube
- Pigment: PR255, PY139 (Diketo-pyrrolo-pyrrol, Isoindoline Geel)
- Dekking: Dekkend (Opaque)
- Lichtechtheid: A (Zeer duurzaam en permanent)
Waarom kiezen voor Designers Gouache Cadmiumvrij Scharlaken?
Cadmium-Free Scarlet is speciaal ontwikkeld om de exacte vurige helderheid en enorme kleurkracht van echt Cadmiumscharlaken na te bootsen, zonder het gebruik van cadmium. Deze intense rood-oranje tint is ideaal voor het creëren van krachtige kleurvlakken en levendige accenten. De verf vloeit prachtig uit en droogt volledig egaal en mat op, zonder penseelstreken achter te laten. Dit maakt het de perfecte, veilige keuze voor professionals die werken aan gedetailleerde illustraties, grafisch ontwerp en fijn schilderwerk waarbij een dekkende, niet-reflecterende finish essentieel is.
De voordelen van Winsor & Newton Designers Gouache:
- Innovatieve Pigmentatie: Deze cadmiumvrije variant biedt dezelfde ongeëvenaarde kleurintensiteit en maximale dekking als de traditionele serie, zelfs op donkere ondergronden.
- Professionele Matte Finish: De verf droogt op met een prachtige, vlakke matheid, wat ideaal is voor hoogwaardige reproducties, scans en fotografie zonder hinderlijke glinstering.
- Veelzijdig & Watervermengbaar: De verf is eenvoudig te verdunnen met water voor verschillende gradaties van transparantie, maar behoudt zijn kracht in dekkende lagen. Na gebruik reinig je je penselen en palet simpelweg met water en zeep.
